KPSS ön lisans 4 aylık çalışma ile 80 puan alınır mı?

Creaters

Hectopat
Selam. Bu sene ekim ayında yapılacak olan KPSS'ye gireceğim. Daha önce 3 kez ortaöğretim düzeyinde girdim ve üçünden de 69 puan aldım. Geçen sene 2 yıllık üniversite bitirdiğim için ilk kez ön lisans düzeyinde gireceğim.

Fakat meslek lisesi çıkışlı olduğum için ve genel olarak geçmişte ders çalışmayı sevmediğim için hiçbir derste temelim yok. Özellikle matematik konusunda sıfırım. 2020 KPSS'de 3 ay kadar tarihe çalıştım ama yine de 69'da kaldım. Artık bu sene hedeflerime ulaşmak istiyorum. Ders çalışmamaktan çok nasıl çalışacağımı tam anlamıyla bilmiyorum aslında. Hemen hemen 4 aylık bir süre kaldı. Bu sürenin ne az ne çok olduğunu biliyorum. Sıkı bir çalışma ile 80+ puan alabilir miyim? Nasıl bir çalışma tavsiye edersiniz? Kimisi sadece matematik çalış diyor, kimisi matematiğe zaman ayırma genel kültür çalış diyor. Bu senemin de boşa gitmesini istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum, en fazla 1000 kontenjan açıyorlar 70.000 kişi başvuruyor. Puanları da yüksek kapatıyorlar. Çok fazla bel bağlama, relax ol. Sınava çalışana kadar para katlamanın yollarını bul zengin ol, hayatını kurtar. Welcome to Türkiye :)

kanıt..

Dosya Ekleri

• Adsıztek.png
    Adsıztek.png
    88,1 KB · Görüntüleme: 105
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı