KPSS ortaöğretim için çalışma planı ve başlangıç kitap önerisi

Bilgisayaryorum

Decapat
Arkadaşlar ortaöğretim KPSS'ye çalışmaya başlayacağım. Başlangıç seviyesi için uygun kitap önerilerinizi bekliyorum.

Kendime bir çalışma planı da hazırlayamadım yardımcı olabilecek var mı günde 2 3 saatlik bir plan için?

Ben geçen yıl YKS'ye girmiştim en son olan ortaöğretim KPSS'ye de girdim ve TYT bilgilerimle 82 puan aldım. Ek bir çalışma yapman gerektiğini düşünmüyorum. Matematik falan kolay ama güncel dedikleri yerden saçma sapan sorular geliyor.

Son düzenleme:
Reis o kadar sınava giriyoruz da alım yapmıyorlar ki. Olsa bile genellikle üniversitesi mezunu alıyorlar. (Evet ortaöğretim sınavına girenlerden üniversite mezuniyeti istiyor) Soran olursa ortaöğretim sınavı.

Reis o kadar sınava giriyoruz da alım yapmıyorlar ki. Olsa bile genellikle üniversitesi mezunu alıyorlar. (Evet ortaöğretim sınavına girenlerden üniversite mezuniyeti istiyor) Soran olursa ortaöğretim sınavı.

O da komik. Üniversite mezunu alacaksa neden lise mezununu sınava sokuyorlar? Saçma sapan bir sınav.

Ben geçen yıl YKS'ye girmiştim en son olan ortaöğretim KPSS'ye de girdim ve TYT bilgilerimle 82 puan aldım. Ek bir çalışma yapman gerektiğini düşünmüyorum. Matematik falan kolay ama güncel dedikleri yerden saçma sapan sorular geliyor.
Reis tyt e de hiç çalışmadım o yüzden Bi başlangıç kitap tavsiyesi istiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı