Krampon önerisi

Geforce Mx130

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500 3.6GHz-Sapphire RX5700XT 8GB GDDR6-Gigabyte B550m Ds3h rev 1.4-Viper Steel 8x2GB 3600Mhz CL17 Ram-Apacer Panther As340 240GB-Aerocool Vx Plus 500W-Bitfeniz Helios Mesh kasa
Bütçem 500TL maksimum 50TL artabilirim krampon bakıyorum.
Halı sahada ve normal statta oynayacağım.

Şu an Nike Phantom modellerine bakıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
590 TL'ye Adidas Nemeziz olabilir, 510-540 TL'ye düz Adidas Predator olabilir, veya bütçeyi 20 TL aşarak X Speedflow alabilirsin. Bu aralar Nike tarafının kramponlarını fazla beğenmiyorum, 2 defa bilek destekli aldım ikisini de geri iade ettim çok fena yara yapıyorlar. Fakat Nike istiyor isen dediğin gibi Phantom ya da Superfly CR7 alabilirsin.
NOT: Şuan Predator kullanıyorum çok memnunum ve https://www.adidas.com.tr/tr/predator-mutator-20.3-cim-saha-kramponu/EH2926.html?forceSelSize=40 2/3 umarım ayağına uyar sakın kaçırma derim.

Adidas X.GHOSTED 3 kullanıyorum gayet memnunum. Fakat nedense ilk başta uyum sağlayamadım. Sonradan düzeldi. İnternetten almayın, deneyin derim. Ben indirim olduğu için internetten aldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…