Kredi çekmeden telefona taksit yapan site var mı?

YavuzOruc

Kilopat
S21 FE 256 GB alacağım ancak peşin olarak alacak durumda değilim. Bu yüzden taksit yapan bir site arıyorum. Turkcell bazı telefonlara taksit yapıyor ama S21 FE için yapmıyor. Diğer alışveriş siteleri kredi çektirmeden taksit yaptırmıyor. Benim merak ettiğim kredi kartına direkt taksit yapan bir alışveriş sitesi var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yasal olarak yasak olduğu için böyle bir şey yapamazssınız. Yerel bir telefoncuya giderek bu konuyu konuşabilirsiniz. Size 1TL'ye telefon verir, 25BİN TL'ye ise kaplık satar ve taksitle alırsınız.

Faizsiz kredi veren yerler vardı bir ara sanırım Vatan Bilgisayar veriyordu. Hepsiburada'da denk geliyordum nadiren ama telefon modeline göre taksit sayısında sınırlama olabiliyordu.
Ticari kart ile taksit yapılıyor olması lazım, ailende ticari kart kullanan var ise onun kartıyla da alabilirsin.

Evkur, Evdiz, Vatan Bilgisayar gibi kuruluşlardan taksitli alınabiliyor. Fiyat politikalarını bilemiyorum tabii, ancak senin de istediğin tam olarak böyle bir şey sanırım. Site zaten bulamazsın. Tüm e-alışveriş sitelerinde "bu ürüne taksit yapılamamaktadır" ibaresi yer alıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı