Kredi kartımdan para çekildi

Banka hesaptaki değişikliği sizin yapmadığınızı kabul edip savcılığa yönlendirdiyse savcılıktan çıkan karar sizin lehinize olacaktır diye düşünüyorum.

ATM'e para çekceksen QR yap, Telefon uygulamada Alışveriş Para çekme falan kapalı yapardım ben.
Geçmiş olsun.

Banka hesaptaki değişikliği sizin yapmadığınızı kabul edip savcılığa yönlendirdiyse savcılıktan çıkan karar sizin lehinize olacaktır diye düşünüyorum.
Hadi bakalım inşallah. Oda ne kadar sürecek kim bilir
Hocam, olay şu şekilde oldu. Babamı arıyorlar telefonuna gelen şifreyi söylüyor atmden nakit avans 3000 lira çekıyorlar. Dolandırmışlar yani. Bu olay nasıl bir şekilde ilerler parayı geri alabilirmiyiz? Savcılığa başvurduk

Son düzenleme:
Kardesim gecmis olsun. Benim basıma da geldi aynı olay maalesef Ankara'da ikamer ediyorum. Parayı İstanbul Bayrampaşa RAM'i subesiden cekmialer 2750 TL hakem heyeti savcılıga basvurdum bakalım bana da SMS falan gelmedi. Buyuk ihtimal SIM kartu kopyalamıslar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hort hort.

Aynısı babamın başına geldi 8000 dolara yakın para hortumladılar babam geri aldı bankayla konuştu savcılığa gitti 3 günde parayı geri aldık. NOT: Dolar o zaman 4,5 lira falandı

Banka parayı geri ödemez, bu bankanın sorumluluğunda değil. Şifre güvenliği babana ait. Savcılığa başvurup ilgili kişiyi bulup o kişiden almanız lazım parayı. Bankayı çıkarın aradan.

"Yeni mesajlar" alanında gözüküyordu, konu yeni sandık eski çıktı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…