Kredi kartından en uygun komisyon ile nakit nasıl çekilir?

O zaman zaten alışveriş yapılmaz. Bence o duruma girilirse kredi kartı kullanımını bırakırım. Zaten tek tük kullanıyorum. Bu dönem yatırım dönemi. O yüzden ihtiyaç dışında elimi sürmem kartlara.
Anlamadım. Benim dediğim faiz orani kartının asgarisini ödedikten sonra kalan borca gelecek faiz oranı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-12-24-01-22-00-344_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-12-24-01-22-00-344_com.android.chrome.jpg
    53,3 KB · Görüntüleme: 10
Alışveriş ve nakit çekim faizi olarak adlandırılan faiz. Azamisi 3,66 olan faiz. Nakit avans a uygulanan faizi bilmiyorum. Çünkü daha önce kullanmadım. Sadece kredi kartından paparaya transfer ile nakit elde ediyordum.
Bu tablodaki "Kredi kartı işlemlerinde uygulanacak faiz" kısmındaki faiz azami akdi faiz oranı asgarisini ödedikten sonra kalan borca yansıtılacak olan faiz. Diğeri de asgarisinin altında kalan ödemeler için uygulanacak faiz. Sizin paparaya yaptığınız transferde sağdaki kullanılıyor zaten. Bunlar ama ödeme faizi.

Bu tablodaki "Kredi kartı işlemlerinde uygulanacak faiz" kısmındaki faiz azami akdi faiz oranı asgarisini ödedikten sonra kalan borca yansıtılacak olan faiz. Diğeri de asgarisinin altında kalan ödemeler için uygulanacak faiz. Sizin paparaya yaptığınız transferde sağdaki kullanılıyor zaten. Bunlar ama ödeme faizi.
teşekkürler bilgilendirme için.

Yeni konular

Geri
Yukarı