Kredi kartından IBAN'a para gönderme

oguzhansr40

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Haçker
Merhabalar. Kredi kartım Deniz Bank üzerine ve para artacağım hesap Ziraat Bankası üzerine. Acaba ben o kredi kartından hesabıma para atabilir miyim? Atarsam nasıl atarım?

Kredi kartından para çekilmez veya atılmaz normal bir banka kartınız veya hesabınız varsa onun üzerinden atabilirsiniz. Ayrıca banka farklılığından dolayı işlem ücreti kesebilir.

Kredi kartınızdan nakit avans gibi bi seçenekle o kredi kartının bağlı olduğu hesaba para aktarabilirsiniz. Komisyon fazla çeker ama sonuçta kredi kartındaki bakiye nakde çevrilmiş olur. Onu da sonra istediğiniz hesaba havale edebilirsiniz.

Kredi kartınızdan nakit avans gibi bi seçenekle o kredi kartının bağlı olduğu hesaba para aktarabilirsiniz. Komisyon fazla çeker ama sonuçta kredi kartındaki bakiye nakde çevrilmiş olur. Onu da sonra istediğiniz hesaba havale edebilirsiniz.
Mesela ne kadarlık bir komisyondan bahsediyoruz. Alacağım sadece 100₺.

Kredi kartınızdan nakit avans gibi bir seçenekle o kredi kartının bağlı olduğu hesaba para aktarabilirsiniz. Komisyon fazla çeker ama sonuçta kredi kartındaki bakiye nakde çevrilmiş olur. Onu da sonra istediğiniz hesaba havale edebilirsiniz.

Bunu bilmiyordum bende yeni öğrenmiş oldum.

Bankadan bankaya değişir. Bi keresinde Vakıfbank kredi kartı olan bir arkadaşım 20 lira çekmek istedi 10.25 lirasını falan kesiyordu. Deneyin ne kadar keseceğini görürsünüz. İşlemi onaylamadan iptal ederseniz paranız gitmez.
Uygulama üzerinden yapacağım zaten. Bir de mesela emekli kartından avans alsak onu sonra kredi kartı veya başka hesaptan ödeyebilir miyiz?

Yeni konular

Geri
Yukarı