Kripto madenciliği hakkında yanlış bilinenler ve 48 saatlik deneme sonuçları

0.01 ETH şu anda $13-15 civarına denk geliyor. Kartınıza göre kaç günde bunu çıkartır hesaplayabilirsiniz.
Gördüm 57 hız ile günlük 20 lira civarı kaza biliyor.

Merhaba, elimde şu anda bir tane Nvidia GTX 1660 Ti var ve mining yapıyorum. Günlük 2 dolar kazanç elde ediyorum. 1 tane daha aynı karttan alsam acaba birlikte çalıştırıp iki katı mining yapabilir miyim? Anakart Gigabyte B450M s2H. Riser ile çıkış alıp kullanmayı düşündüm ama bu mümkün müdür? Veya farklı bir ekran kartı kullanabilir miyim Rx 580 gibi?

Farklı ekran kartı da kullanabilirsiniz, aynısını da kullanabilirsiniz. Ve evet 2. aynı kart bir o kadar daha para demek. Yani 2 değil 4 dolar. Onun harici kartın nasıl takılması gerektiğini yarın sosyalde konu açıp sorun. Şu anda etkileşim düşük.

Geriye kalan sistem parçaları ile birlikte aylık net kazanç ne olur hocam?
Ve sunucu altında ekran kartlarını birleştirip yapabilir miyiz?.

Geriye kalan sistem parçaları ile birlikte aylık net kazanç ne olur hocam?
Ve sunucu altında ekran kartlarını birleştirip yapabilir miyiz?.
Sistem parçalarını siz hesaplayacaksınız. Benimki zaten kişisel bilgisayarım olduğu için amorti etmek gibi bir derdim yok. Bu işe doğrudan parası için girmedim, hobi için girince kazanılan parayı ve bilgi kirliliğini fark edip bu konuyu yazdım.

Ekran kartlarını birleştirme konusuna gelince, hayatımda SLI bile yapmamış birisiyim ben. Madencilik için birden fazla ekran kartının nasıl kurulduğuna dair bilgim yok, üzgünüm.

Selam, biraz göz gezdirdim konuya elinize sağlık. RX580 8GB ekran kartım var şu an. Günde 12-15 saat açsam ne kadar kazanırım aşşağı yukarı? Birde şu an en mantıklı optimize ayarları nasıl bulabilirim bu kart için, saygılar.

Kartın kendisi 25-30 mh/s aralarında alabiliyor. Undervolt ile tüketimi de düşürürsünüz. Bu linkten de kazancınızı görebilirsiniz. Kazanç 24 saat çalışırsa olarak gözüküyor, ikiye bölmeniz yeterli 12 saat çalıştıracaksanız. Optimize ayarları ise foruma sorarak, redditte/googleda aratarak bulabilirsiniz. Modelden modele bile değişiyor ayarlar çünkü.

Hocam size danışmak istediğim bir konu var, nasıl iletişime geçebilirim?

Hocam size danışmak istediğim bir konu var, nasıl iletişime geçebilirim?
Yani işin detaylarını, mining rig yapmayı, farm yapmayı vesaire soracaksınız yüksek ihtimalle sizi bilgilendirecek kapasitede değilim. Yüzeysel basit sorularsa buradan da sorabilirsiniz. Kişisel bir şey ise de Lisitsa#0253.

İşin detaylarıyla ilgili soru soracaksanız @Ek01000 hocam müsait vaktinde yardım eder diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…