Kripto madenciliği hakkında yanlış bilinenler ve 48 saatlik deneme sonuçları

Arka planda internet tarayıcısında vs. kasma donma yapıyor mu? Benim kasma yapıyor anlayamadım normal mi acaba?

Ben MSI AB kullanıyorum hocam Watman kullanmayı 1 yıl kadar önce bıraktım stabil değildi.
VRAM saat hızını artırmışsınız gördüğüm kadarıyla onu defaulta çekince güç düşüyormu bir kontrol edin. Bende bellekler 1750 de çalışıyor. 50.533 Mh/s civarı alıyorum.

Arka planda internet tarayıcısında vs. kasma donma yapıyor mu? Benim kasma yapıyor anlayamadım normal mi acaba?
Hayır görünürde hiçbir kasma yok. Eğer kasma varsa core clock frekanslarını arttırın. Gördüğüm kadarıyla çok düşürmüşsünüz. Bu bağlamda voltajı da arttırmanız gerekebilir ufaktan orasını siz test edeceksiniz. Ya da direkt benim attığım ayarları yapın, deneyin.

1235 MHZ core
1750 MHZ Ram
0,800 MV Voltaj
98 Watt Tüketim var.

Tek ekran kartıyla güzel rakamlar kazanmamız zor bu bir gerçek. Bu miningin panel tarzı yardımcı programları yok mu birden fazla ekran kartı varmış gibi gösteripte daha yüksek Mh'lerde kazma hızı sağlayabiliriz. Veya link uzantısı şeklinde bir şeyler yaparak her tıklama için X kadar ETH verme gibi muhabbeti.saçmaladım biraz kusura bakmayın.

Hocam R7 240 ne kadar kar getirir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…