Kripto para borsası önerisi

Dediğiniz doğru, arkadaşın kafası karışmasın diye söylemedim hocam. Her iki siteye de üye olup doğrulatma yapması gerekecek. Binance TR en az 4 günde onay veriyor maalesef. Bunlarla uğraşacağına %1 komisyon göze alınabilir bence.

Binance global hocam. BinanceTR daha tam oturmadı maalesef.

Hocam arkadaşın dediği BinanceTR, benim dediğim Binance Global. Bana sorarsanız global daha iyidir. Fazla coin cüzdanı desteği vardır.
Kademeli alım nedir ?

Kademeli alım nedir ?
Mesela bin TL paran var. Bunu 4'e bölersin, 250 liraya alırsın, düşerse bir 250 ile daha alırsın. Düştükçe 4 kademeli alım yapmış olursun ortalama maliyetin de düşük olur.

Binance global hocam. BinanceTR daha tam oturmadı maalesef.

Hocam arkadaşın dediği BinanceTR, benim dediğim Binance Global. Bana sorarsanız global daha iyidir. Fazla coin cüzdanı desteği vardır.
Bir dakika Binance Global’e üye oluyorum değil mi? Binance TR değil yani.

Bir dakika Binance Global’e üye oluyorum değil mi? Binance TR değil yani.
%1 komisyon bana dokunmaz diyorsanız Binance Global, %1 ödemek bana maliyetli olur derseniz @HACIDANİKİNCİEL hocamın dediği gibi her iki siteye de üye olup aktarım yapabilirsiniz komisyonsuz.

Yok %1 veririm daha iyi.
O zaman Binance Global'e üye olun ve 2. adıma kadar güvenlik prosedürünü tamamlayın hocam. Sonrasında bir de papara hesabı yeterlidir. Eğer bana da yararınızın dokunmasını isterseniz referans kodum ile kayıt olabilirsiniz 82958941

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…