Kripto parayı çevirmek

Hollywoo

Hectopat
Merhabalar. Bir siteden para çekmem gerekiyor. Ancak site yabancı olduğundan Papara, ininal vb kartlara çekemiyorum. Bitcoin olarak alınabiliyormuş sanırım. Ben hiçbir şekilde kripto para işine girmek istemiyorum ve girmeyeceğim de. Sadece siteden kripto parayı alıp nasıl TL olarak çevirebileceğimi öğrenmek istiyorum. Sanırım kripto cüzdanı oluşturmak gerekiyormuş. Bunlar da sıcak ve soğuk diye ayrılıyor herhalde. Hangisini açmalıyım veya nasıl Bitcoin'leri paraya çeviririm?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam T.C. falan istiyorlar sanırım o sitede. Ben Papara'ya bile T.C.'mi verirken kaç kez düşünüp verdim. Başka yolu yok mudur bunun?
Ben uzun süredir Binance kullanıcısıyım, size tavsiye etmem doğru olmaz ama şahsen hiç bir güvensizlik oluşturan durumla karşılaşmadım. Başka yol varsa bilmiyorum.
Ben uzun süredir Binance kullanıcısıyım, size tavsiye etmem doğru olmaz ama şahsen hiç bir güvensizlik oluşturan durumla karşılaşmadım. Başka yol varsa bilmiyorum.
Ek olarak T.C o kadar gizli bir şey değil. Benim fatura kestiğim bütün müşterilerim T.C'mi görüyor ben de onlarınkini görüyorum.

Başka yol yok sanırsam. Cüzdan adresleri sadece kriptoborsa'da olur. Soğuk cüzdana atsana gene de çekebilmesi için Kriptopara borsa platformuna üye olması gerek. Ama tabii ki üyelik açıp açmamak, güvenip güvenmemek tamamen sizin sorumluluğunuz altındadır.

Hocam bir de benim Papara sanal kartım var. Buna çekebilirim değil mi?
Paparaya çekemezsin bir genelge ile yasaklandı bu tip servislerin krito para borsalarında kullanılması.
Peki TC'mi girdiğimde 18 yaşından küçük olduğum anlaşılır mı? Ailemden birisininkini giremem çünkü.
Kimlik doğrulama yapıcaksınız hocam her türlü anlaşılır benim bildiğim 18 yaşından küçükler kaydolamıyor. Daha doğrusu kimlik doğrulama yapmadan kullanabilirsiniz ama para çekmezsiniz binance için konuşuyorum tabi.
Pankewsap'a bakın isterseniz sosyalde çok kullanan var ben hiç kullanmadım ama onda belki gerekmiyordur kimlik doğrulama.

Geri
Yukarı