Kron nomad 4.0 alınır mı?

Egid Dikmen

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Macbook Pro 16" M1 Pro Silver
Meslek
Ağa/Paşa
Kron Nomad 4.0 alınır mı? O fiyata daha iyisi var mı? Aldıktan sonra daha geniş bir koltuk ve sepet ekleyeceğim.
Boyum: 195.
Kilom: 110.
(Şehir içinde kullanılacak)
Bütçe: 1350.

Alınır hocam. 28" boyunuza uygun. Hocam artık heryerde kullanıyorlar. Örneğin adam Range Rower alıp şehirde sürüyor.

Hocam bence kalın tekerlek. Sizin baktığınız kalın tekerlek. İnce tekerlek genelde yarış bisikletlerinde hız kazanmak için kullanılır. Şehir ortamında kalın tekerlek daha iyi. Ben şahsen mazgala takılıp kaza yapan gördüm.

Hocam bence kalın tekerlek. Sizin baktığınız kalın tekerlek. İnce tekerlek genelde yarış bisikletlerinde hız kazanmak için kullanılır. Şehir ortamında kalın tekerlek daha iyi. Ben şahsen mazgala takılıp kaza yapan gördüm.

Hocam o zaman bu linkteki ürün kalın tekerlek ise ve boyuma uygun ise alıyorum almadan önce söylemek istediğiniz bir şey var mı ?

Arkadaşlar ince tekerlek şehir için her zaman çok daha iyidir. Kesinlikle kalın tekerlekli ve ağır bisiklet almayın. Markalı bisikletlerin 2.elini alın daha avantajlı olacaktır ama illa sıfır alacağım diyorsan Carraro alabilirsin.

Geri
Yukarı