Kron XC 75 güzel mi?

Hocam aşırı boş paket bir araba gibi düşünebilirsin. Kron XC 100'de maşa kilitleme geliyor. Biraz daha üstü kron XC 150 hem maşa kilitleme hem de rebound ayarı geliyor. Senin kullanım amacına da bağlı ama ben en az XC 100 alırdım. Çünkü bazen maşayı kilitlemek gerebiliyor. Pedalı çevirdiğinde bisiklet sekmez yol bisikleti gibi efor harcamadan gidersin güç direkt tekere aktarılır.

Bütçe ne kadar?

6-7 üstü için zaman lazım

Hocam aşırı boş paket bir araba gibi düşünebilirsin. Kron XC 100'de maşa kilitleme geliyor. Biraz daha üstü kron XC 150 hem maşa kilitleme hem de rebound ayarı geliyor. Senin kullanım amacına da bağlı ama ben en az XC 100 alırdım. Çünkü bazen maşayı kilitlemek gerebiliyor. Pedalı çevirdiğinde bisiklet sekmez yol bisikleti gibi efor harcamadan gidersin güç direkt tekere aktarılır.
Bende salcano hector var dag bisikleti hic maşa kitleme gibi seyler yapmadım düz sürüyordum yani bazen ufak engelden iniyordum

Ben yine en iyi ihtimal olarak size süspansiyonlu bir bisiklet önereceğim. Kron demişsiniz ama kron'un kompanentleri çok kötü o paralara Mosso Wildfire ve hatta biraz daha çıkabilirseniz Raceline bakabilirsiniz. Hem de görünüşü acayip dikkat çekmiş olur.

Geri
Yukarı