Kubuntu Lutris EA Play çalışmıyor

Daha fazla  
Steam üzerinden Battlefield 4 oynamak istiyorum ama EA Play olmadığı için çalışmıyor oyun Lutris de var EA Play de var ama yine de çalışmıyor.

Steam üzerinden Battlefield 4 oynamak istiyorum ama EA Play olmadığı için çalışmıyor oyun Lutris de var EA Play de var ama yine de çalışmıyor.

Steam EA Play sürecini kendisi hallediyor Linux tarafında. Senin için kurulumunu oyunun Wine klasörüne gerçekleştiriyor.

Steam EA Play sürecini kendisi hallediyor Linux tarafında. Senin için kurulumunu oyunun Wine klasörüne gerçekleştiriyor.

Windows'tan Xubuntu geçtim hard disk te oyunlar yüklü Windows'tan kaldı ama açmadı oyunu oyunu var gözüküyor Steam ama EA Play olmadığı için çalışmıyor.

Proton sürümünü değiştirip dener misin?

Proton kullanılmıyor zaten Lutris de Wine çalışıyor Steam de ek uygulama istemeyen uygulumalarda sorunsuz çalışıyor EA Play ayarlayamadım EA Play açılıyor boş ekranda kalıyor Wine sürümünü Lutris 7.2 kullaninca açıldı.

Direkt EA Play kullanmak için en iyi çözüm bottles.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…