Kubuntu vs Parrot Sec KDE

• Konuyu başlatan Silinen üye 185173
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 1B
Maalesef konu pek ilgi görmedi. Neyse ISO dosyalarını indirip test edeceğim. Sonucu buradan merak edenler için paylaşırım.

Performans olarak acaba hangisi iyi? Merak ettiğim kısım o maalesef PC pek performanslı değil. Evde ki PC olsa İ7 7700K hiç düşünmem Parrot'u kurarım ama...

Memnun musunuz? İşinizi görüyor mu? PC'de ne tarz işler yapıyorsunuz? Sıkıntı çıkarıyorsa hangi konuda?
Ben KDE masaüstünden istediğim performansı alamıyorum. Kubuntu ve KDE Neon denemiştim.
Benim eski laptopta en iyi çalışan distrolar Deepin, Linux Lite ve Ubuntu 20.04.
Kullanacağın eklentiler bu sürümlere de yüklenebiliyorsa deneyebilirsin.

Sadece Parrot ile Kubuntu arasından tercih yapacaksan Parrot yükleyip deneyebilirsin.

Ubuntu desteği lazım ise kubuntu kurup oradan araçları yüklemeni öneririm gerek yok ise Ubuntu desteğine o zaman parrot yükleyebilirsin.

Selamlar, çarşamba gününden beri Parrot SEC KDE kullanıyorum performans anlamında problem yaşamadım. Kubuntu'yu test bile etmeye gerek yok şu an için, çünkü fazlasıyla uygulama kurmam gerekecekti. Şu an sorunsuz Parrot kullanmaktayım, teşekkürler cevaplarınız için.
Bu arada başka arkadaşlarda kurmak isterse diye bazı verileri paylaşayım:

Boşta kullanım oranları:
CPU: %0 - %2.
RAM: 500 - 700 Mb.

Kullandığım tema vs ayarlarım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı