Küba trendy alınır mı?

mondial revival tavsiye ederim. arkadaşımda var diğer 50cc lerle karşılaştırdık aralarında revival f/p araç
Alınır. Diğer modellere farkla 4lü sü ve ufakda olsa torpido gözü var :D
Çin malı olduğu için önermiyorlar. Kime sorsam bikaç ay sonra sorun yaşamış, teknik servisi de çok kötüymüş. Ben de Mondial 125i Mash falan bakıyordum ama hem çin malı, parçalar adi vs. dendi hem de internette sorun yaşayanları görünce vazgeçtim.

Şu an baktım bennelli Küba rks vs. 50 CC olanlar cok rezallet hepsini gördüm cogu vida titreşimden yolda kalıyor teker cıkma vs oluyor Yamaha alırsan mesela abi servis bakımı cok para en iyi şu an Honda tarzı Honda mobet bile cok iyi :D

Şu an baktım bennelli Küba rks vs. 50 CC olanlar cok rezallet hepsini gördüm cogu vida titreşimden yolda kalıyor teker cıkma vs oluyor Yamaha alırsan mesela abi servis bakımı cok para en iyi şu an Honda tarzı Honda mobet bile cok iyi :D
Honda da pahalı be hocam ya. Bu bütçede bu tarzlarda scooter bulursanız bana da söyleyin kaç aydır araştırıyorum bulamadım hep çin malı motorlar.

Honda da pahalı be hocam ya. Bu bütçede bu tarzlarda scooter bulursanız bana da söyleyin kaç aydır araştırıyorum bulamadım hep çin malı motorlar.
Bende aylarca araştırıp öyle aldım ama fiyatına göre beklenti oluşturmak lazım... Mağlesef bu koşullarda bu paraya en fazla bu hizmet alınabiliyor :/

Eğer ki diyorsunkii motordan cok iyi anlıyorum 50CC al cin malı sonra Trendyol GO yap oradan para kazan motoru sat üstüne para ekle Yamaha NMAX 125 veya 155 veya Honda spacy tarzı al spacy ölümsüz o seni 10 sene götürür minimum diyorum hor kullanmaz isen.

Yeni konular

Geri
Yukarı