Küçük MP3 çalar önerisi

Sony walkman NWZ-S616 serisi 8 veya 4 GB seçenekleri var radyo müzik fotoğraf ve video oynatabiliyor. Bende var hala batarya performansı da gayet güzel. 2. el bulursun diye düşünüyorum maksimum 200'e.
Edit: iPod nanoyu unuttum. Nano serisi de çok iyidir. İstediğin modelini alabilirsin.

Telefonları neden alıyorlar? Örgüt kampımı orası?

Telefon günümüzün bir gerçeği.
Lise hocam. Yarın okul olan günler telefona bakıp uykusuz kalanlar var diye ama yine uno falan oynuyoruz pek bir işe yaramıyor yani.

2. el sıkıntı değilse temiz Ipod Nano tavsiye ederim.
Sony walkman NWZ-S616 serisi 8 veya 4 GB seçenekleri var radyo müzik fotoğraf ve video oynatabiliyor. Bende var hala batarya performansı da gayet güzel. 2. el bulursun diye düşünüyorum maksimum 200'e.
Edit: iPod nanoyu unuttum. Nano serisi de çok iyidir. İstediğin modelini alabilirsin.
Arkadaşımda walkmanin bir modeli var ama internette bulamadım. İpod nanoya bakabilirim.

Lise hocam. Yarın okul olan günler telefona bakıp uykusuz kalanlar var diye ama yine Uno falan oynuyoruz pek bir işe yaramıyor yani.

Arkadaşımda walkmanin bir modeli var ama internette bulamadım. iPod nanoya bakabilirim.

Bazı walkman modelleri nanodan daha küçük. Benim yazdığım model en küçük walkman modeli (bildiğim kadarıyla).

Geri
Yukarı