Küçükken oynadığım oyunu arıyorum

Arkadaşlar 1998 doğumluyum. 7-8 yaşlarında bilgisayarla tanışmıştım. O yıllarda oynadığım bir oyundu. Oyun araba yarışı ama arabalar yoldan topladıkları beceriler ile diğer arabaları yavaşlatabiliyor veya kendilerini hızlandırabiliyorlardı. Hatırladığım birkaç şeyi yazacağım. Bir beceri kendi arabamızın etrafında bir döner alan oluşturuyor sesi testere gibiydi ve bu döner alan ile birine çarparsak çarptığımız kişi patlıyordu. Başka bir beceri ise adamın arabasını üzerine şimşek çarptıran bir şey yolluyordur arabası yavaşlıyordu. Bir başka beceri arabamızın altında 4 tane beyaz koni şeklinde bir şeyler çıkıyordu bizi biraz havaya kaldırıp diğerlerinden daha hızlı gitmemizi sağlıyordu. Başka hatırlayabildiğim bir şey yok. Yardımlarınız için teşekkür ediyorum.
Anlattığınız oyun, Blur'a anımsattı ama bilgisayarla tanıştığınız zaman 2005 ve 2006 yılları ve Blur 2010'da çıktı. Blur olması biraz çelişti.

Gün içinde bir kaç işim vardı o yüzden zamanında cevap veremedim bunun için özür dilerim. Oyun Blur değil. Blur oyununun grafikleri bile benim oynadığım oyuna göre çok gelişmiş.
eğer üstten görünüşlü bir oyun ise death rally olabilir
Yok. Kuşbakışı değildi. Bildiğimiz NFS oyunları gibi kamera açısından oynanıyordu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Değil.
Split second olabilir mi diyeceğim de 2010 da çıktı o. Emin misiniz 7-8 yaşlarınızda oynadığınıza?
Yok Split değil.
d
Downtown run olabilir.

Bu arada dediğiniz oyunda klasik araçlar ve Los Angeles tarzı bir şehir var mıydı? Öyleyse o oyunu ben de oynadım ama adını hatırlamıyorum malesef.
Değil.
Beyler bu oyun benim o yaşlarda bilgisayar ile ilk tanıştığımda mahalle bilgisayarcısının eve gelip yüklediği bir oyundu. Belki bir yararı dokunur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı