Küçükken oynamayı sevdiğiniz oyun ya da oyuncak

Hocam böyle dediğinize göre küçükken fazla oyun beğenen biri değilmiş siniz.
. Aslında evet fazla oyun beğenen biri değildim. 3 tane oyunum vardı sanırım. Onları döner döner oynardım.

@444065 geri dönmüşsün hocam. Hoşgeldin .

Roblox ve Minecraft oynuyordum hala da onları oynuyorum.Ayrıca da bir penguen oyunu ve facebook oyunlarını oynuyordum.

Küçükken her yaz halama giderdik o zamanlar halamın çocuğunda ona abi derim, abimde masaüstü bilgisayar vardı her gittiğimde o bilgisayardan saatini şaştırmadan GTA san adreas oynardım o zamanlar tabii daha güzeldi o oyunları oynamak bir de bir iki defa Need for Speed Underground 2 oynamışlığımda vardır o bilgisayarda ama benim eski laptop kadar tat vermezdi. Bir de küçükten oynamağı en sevdiğim oyuncağım ya da daha doğrusu oyuncaklarım 1:16 boyutunda model arabalardı. Her Kipa'ya(şu an ki 5M Migroslardan bazıları)gittiğimde onlardan elbet bir tane almadan zor çıkardık.

Evet hocam, güzel zamanlardı. Sizi tekrar forumda görmek güzel.
Bıraktım dedim sonra koşu yaptım sürekli. Olmadı bırakamadım sizleri. Sizleri çok seviyorum. Teşekkür ederim .
. Aslında evet fazla oyun beğenen biri değildim. 3 tane oyunum vardı sanırım. Onları döner döner oynardım.

@444065 geri dönmüşsün hocam. Hoşgeldin .
Hoş buldum, bırakamadım sizleri. Çok seviyorum sizleri .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…