Külüstür sistemlere efsane oyunlar #1

Makaleler
80
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Profil Kapağı
1525088093
1. Silent Hill 1-2

Bu oyunları ya oynayın ya da izlemeden ölmeyin. Giriş seviyesi bilgisayarın bile açabileceği PCSX2 emulatörü sayesinde bu 2 oyunu oynayabilirsiniz.

2. Mafia 1: City of Lost Heaven

Oynanışı kötü geri kalan her şeyi güzel bir oyun. Atmosferi, müzikleri, senaryosu hatta isterseniz Kurtlar Vadisi yaması ile daha da güzelleşen müzik ve senaryo. Bu oyun benim için bir baş yapıttır her zaman.

3. Painkiller

Doom'un apokaliptik mekanlarda geçen bir versiyonu gibi düşünebilirsiniz. Atmosferi güzeldir, gerilimi hat safhadadır.

4. Max Payne 1-2

Tümüyle güzel bir oyun serisi. Buradaki tek olay zamanı iyi değerlendirmeniz. Senaryosu ve müzikleri güzeldir. Akılda kalıcı bölümleri vardır.

5. Undertale

Küçücük bir dosyaya neler sığdırmışlar neler. RPG ve bende yeri ayrı olan oyunlardandır.

6. Distraint 1-2

Bu oyunu önerdiğime gerçekten teşekkür edeceksiniz. Kendisi underrated kalan oyunlardan biri. Türkçe dil de var daha ne olsun. Ayrıca atmosferi harika ve ürkütücü biraz. İkinci oyun için pek yorum yapmayacağım. Çünkü bana biraz kötü gibi geldi 1. oyuna göre.

7. Hotline Miami 1-2

İki oyunun da senaryosu harika. Yalnız ikinci oyunda klavyenizi kırabilirsiniz.

8. Katana Zero

Yukarıdaki oyun serisinin bir başka hali diyebilirim. Bu da çok güzel bir oyundur.

9. Darkest Dungeon

Sıra tabanlı saatlerinizi gömmek istediğiniz bir oyun arıyorsanız bu oyun tam da size göre.

10. Papers Please

Gümrük memurluğu yaptığınız bir oyun. Ama o kadar güzel ki. Tavsiye ederim.

11. Beholder 1-2

Yukarıdaki oyunun 2D versiyonu gibi diyebilirim. Bu da güzeldir.

12. Deponia

Puzzle seviyorsanız hoşunuza gidecektir.

13. The Silent Age

Çok tuhaf bir oyun. Devamını söylemiyorum oynayın göreceksiniz.

Şimdilik bu kadar. Devamı gelecek.

Bu listeden oynadığım bir tek Papers Please sanırım. Bu oyun güzelse diğerleri de güzeldir diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…