Kütüphanede olan Hangi oyunlar oynanmalı?

OutemuX

Decapat
Daha fazla  
İndirimlerden sürüyle oyun aldım ancak hangisinden başlayacağımı bilemiyorum. Biraz bilinçsizce dizilmiş olabilir önüme geleni aldım 🤣Oyunları buraya yazacağım:
Ark: Survival Evolved.
Batman: Arkham Asylum GOTY + City GOTY + Origins + Knight.
Ben and Ed + Blood Party.
Brothers.
Bully.
Half-Life 1 + 2 ve tüm oyunları (Lost Coast vs.)
Kindergarten 1 + 2.
Left 4 Dead 1 + 2.
LEGO Batman serisi.
LEGO Marvel Super Heroes.
Need for Speed Heat + Payback + Unbound + Most Wanted + Hot Pursuit.
Parkitect.
Plague Inc.
Poppy Playtime 1 + 2.
Portal 1 + 2.
Ranch Simulator.
Strange Brigade.
The Witcher 1 + 2 + 3.
Metro Exodus: Gold Edition + Last Light Redux + 2033 Redux.
Hades.
Borderlands 3.
Assassin's Creed 1 + 2 + 3 + Unity + Syndicate + Rogue + Odyssey + Valhalla + Origins (Ezio üçlemesi, Mirage ve Black Flag yok çünkü ikisi Epic'te yok Mirage ise çok pahalıydı.)
Tomb Raider serisi (Rise of, Shadow of ve normali)
Alan Wake Remastered.
Watch Dogs 2 Gold Edition.
God of War.
The Elder Scrolls V: Skyrim.
Mass Effect Legendary Edition.
BioShock 1 + 2 + Infinite.
Mafia'i + II + III.
Disco Elysium.
It Takes Two.
Hitman 3.
Outlast 1 + 2.
Detroit: Become Human.
Red Dead Redemption 2.
Payday 2.
Wolfenstein serisi.
Age of Empires 1 + 2 + 3 + 4.
Doom serisi (2016 hariç)
Minecraft Dungeons.
Battlefield 1 + 3 + 4 + V + 2042.
Crysis 1 + 2 + 3.
Plants vs. Zombies + Garden Warfare 1 ve 2 + Battle for Neighborville.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çoğunu oynadım kendim, buradan tek tek seçmek biraz zor olur, hepsi birbirinden güzel oyunlar gerçekten. Şunu oynayın desek diğer oyun üzülür :D

Bence bir çarka koyun, şansa geleni oynayın. Mesela Mafia gelirse I'den III'e kadar bitirin. Sonra onu listenizden silin.

Online oyunlar da gördüm, co-op oyunlarda var. Onları da aralara sıkıştırın. Haftanın bazı günleri örneğin bir arkadaşınızla It Takes Two başlayın veya akşamları L4D2 atın, Portal 2 co-op campaign'i oynayın bitirin, BF oyunlarının online'nını deneyin. Onların campaign'i çok kısa oluyor zaten.

Hep singleplayer oynamamış olursunuz böyle de.

Nereden başlasam bilemedim çoğunluğu ödül almış kaliteli oyunlar ama en güzellerini sona bırakın bence Witcher serisini, RDR2 ve God of War'ı en son oynayın. Bu arada oyunları Epic indirimlerinde mi aldınız? Hayırlı olsun.

Nereden başlasam bilemedim çoğunluğu ödül almış kaliteli oyunlar ama en güzellerini sona bırakın bence Witcher serisini, RDR2 ve God of War'ı en son oynayın. Bu arada oyunları Epic indirimlerinde mi aldınız? Hayırlı olsun.
Bazılarını Steam'de dolara geçmeden önceki son indirimde aldım, bazılarını Epic indirimlerinde, bazılarını Xbox'tan, bazılarını EA'in dolara geçmeden önceki son indiriminde aldım (2042 40 TL gibi bir fiyata düşmüştü :D).

Çoğunu oynadım kendim, buradan tek tek seçmek biraz zor olur, hepsi birbirinden güzel oyunlar gerçekten. Şunu oynayın desek diğer oyun üzülür :D

Bence bir çarka koyun, şansa geleni oynayın. Mesela Mafia gelirse I'den III'e kadar bitirin. Sonra onu listenizden silin.

Online oyunlar da gördüm, co-op oyunlarda var. Onları da aralara sıkıştırın. Haftanın bazı günleri örneğin bir arkadaşınızla It Takes Two başlayın veya akşamları L4D2 atın, Portal 2 co-op campaign'i oynayın bitirin, BF oyunlarının online'nını deneyin. Onların campaign'i çok kısa oluyor zaten.

Hep singleplayer oynamamış olursunuz böyle de.
Portal 2 Co-Op bitmek üzere zaten (4'e geldik) ama hikaye modunu oynamadım.

Teşekkürler önerileriniz için çarka koyup oynamak daha mantıklı geldi bana.

Geri
Yukarı