Kulak içi kulaklık tavsiyesi

Zephilotte

Hectopat
Telefonum Xiaomi MI13t Pro, hem müzik dinlerken zevk alabileceğim hem de konuşurken karşıya sesimi net iletebileceğim bir kulaklık arıyorum. Şu an aklımda huewai FreeBuds 3 Pro var, başka tavsiyeleriniz varsa kısa bir şekilde açıklama ile yazarsanız sevinirim.

Eğer memnun edecekse 5000 TL kadar verebilirim ama benzer kalite veren varsa daha azı daha iyi olur tabii ki.

Youtube'da Enes Özen adında bir kanal var oradan da bakabilirsiniz.
İzledim bazı videolarını, iş arkadaşım ona güvenim soundpeats marka bir kulaklık aldı ama mikrofonu berbat çıktı. O yüzden pek güvenemiyorum.

Kullanıyor musun? Deneyimin nasıl? İyi ve kötü yanları nedir?

Buds 2 versiyonunu kullanıyorum ANC'si Pro'ya göre biraz düşük Pro'nun ANC'si daha iyi metroda vs hiçbir sesi duymazsın yani o boş gürültüyü kulağa da tam oturuyor düşme vs hiç olmaz ses kalitesi de bence güzel Samsung'un uygulamasını indirdiğinde EQ ayarı da yapabilirsin kendine göre 3 4 ay sonra bende Pro versiyonuna geçiş yapacağım benim köpek kulaklığı çiğnedi :(

Buds 2 versiyonunu kullanıyorum ANC'si Pro'ya göre biraz düşük Pro'nun ANC'si daha iyi metroda vs hiçbir sesi duymazsın yani o boş gürültüyü kulağa da tam oturuyor düşme vs hiç olmaz ses kalitesi de bence güzel Samsung'un uygulamasını indirdiğinde EQ ayarı da yapabilirsin kendine göre 3 4 ay sonra bende Pro versiyonuna geçiş yapacağım benim köpek kulaklığı çiğnedi :(
Mikrofonu nasıl peki? Bir de benim kulağım küçük ama airpods 2 pro denedim tam oturdu, sence bu da tam oturur mu?( Küçük silikon ile). Bir de Xiaomi telefon ile bazı kulaklıklarda ses kısıklığı oluyormuş, aynı sorunu bunda yaşar mıyım?

Normal versiyon da mikrofonu kötü ama Pro da mikrofonu iyi günlük konuşma vs için ideal küçük silikon sıkıntı yaratmaz orta bile kullanabilirsiniz o kulağa girdikten sonra açılıyor çıkması zor oluyor ses kısıklığı sorunu yaşar mısınız bilmiyorum ama yaşiycağınızı sanmıyorum zaten ses kalitesi iyi olduğu için temiz ses alırsınız aktif gürültü engelleme olduğu için de hiçbir şey duymadan sadece müziği duyarsınız.

mikrofon testi

Geri
Yukarı