Kulakiçi kulaklık tavsiyesi

kartal491

Hectopat
Merhaba arkadaşlar kulakiçi kulaklık almak istiyorum aklımda 2 ürün var. Fakat bi türlü karar veremedim. Oyun ve müzik için kullanmak istiyorum.

Razer Hammerhead PRO
Headphones
  • Frequency Response: 20 - 20,000 Hz
  • Impedance: 16 Ω at 1 kHz
  • Sensitivity (@1 kHz, 1 V/Pa): 106 ± 3 dB at 1 kHz Max
  • Input Power: 1mW @ 126 mV
  • Drivers: 9 mm, with Neodymium Magnets with CCAW
  • Cable Length: 1.3 m / 4.27 ft.
  • Approximate Weight: 12.5 g / 0.03 lbs
  • Connector: Analog 3.5 mm Combined Jack (Headphone and Mic)
Microphone
  • Frequency response : 50Hz – 10kHz
  • Signal to Noise Ratio : 55 dB
  • Sensitivity (@1kHz) : -42dB ± 3dB
  • Pick-up pattern : Omni-Directional
Razer Hammerhead Pro - In-Ear Music & Gaming Headphones

CM Storm Resonar

Channels2.0 Stereo
Driver diameter8mm
Impedance20 Ω
Frequency Response20 Hz - 20,000 Hz
Ear CouplingIntra-aural
Ear CushionsEarbuds
MicrophoneIn-line
Omni-directional
Microphone Sensitivities @1kHz-44 ± 4dB
Microphone Frequency Response100 Hz - 10,000 Hz
Signal to Noise Ratio58 dB
Connector Cable3.5mm headphone jack
1.2 m / 47.24 in
Headset Weight21.4g / 0.05 lbs
Packaged Dimensions106 ( L ) * 43.5 ( W ) * 171 ( H ) mm
4.17 ( L ) * 4.35 ( W ) * 6.73 ( H ) Inch
Packaged Weight138.4g / 0.30 lbs
AccessoriesIn-line media and phone control
[TBODY] [/TBODY]
Cooler Master Gaming » Products: Resonar

Verileri direk kendi sitelerinden aldım onun için görünümleri farklı. Ek olarak Razerın sevilen bir marka olduğunu düşündüğüm için lütfen tarafsız bakınız :D
Görüşleriniz için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Eğer bas sesleri seviyorsan ve sadece bas seslerin ilerde olduğu müzikler dinleyeceksen Razer Hammerhead.
Eğer Rap ve EDM'den farklı müzikler de dinleyeceksen Sennheiser CX 3.00.

Şimdi şöyle söyleyeyim, hemen hemen her kulak içi kulaklık bulma konusunda (oyuncu kulaklığı alacaksan ilk bakman gereken şey) kulak üstü kulaklıklara göre daha kötüdür. Ancak kulak içi kulaklıklar izolasyon ve rahatlık konusunda genelde kulak üstülerden iyi olurlar. Şu an bu konuda attığımız her kulaklık, yakın fiyatlardaki bir kulak üstü kulaklığa göre yer bulma konusunda daha kötü ve bu konudaki performansları hemen hemen aynı. Eğer FPS oynamıyorsan endişelenilecek pek bir şey yok. Çünkü dışarıda da kullanılabilecek bir şey istiyorsun anladığım kadarıyla ve tavsiye ettiğim iki kulaklık da ses olarak iyi.
Son olarak şunu da söyleyim, bu konuda bahsettiğim hangi kulaklığı alırsan al Snopy kulaklıklardan daha iyi performans verecek, hem oyunda hem de müzikte. Eğer Pop, Rock gibi vokal sesi ve enstürüman sesinin de olduğu müzikler dinliyorsan CX 3.00, Eğer Rap veya EDM gibi bilgisayar sesi veya erkek vokal sesi barındıran müzikler dinliyorsan da Hammerhead daha iyi bir seçim olacaktır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı