Kulaklığı tam takınca sadece birinden ses geliyor

burakbarakli

Kilopat
Daha fazla  
Daha düne kadar kulaklığımın bozulduğunu sanıyordun yani bi tarafından ses çok iyi bi tarafından gelmiyordu. Dün tekrar taktım ama yarıya kadar takmışım(fotoğrafta göstereceğim) sonra ikiside çalışmaya başladı ama tamamen sokunca yine teki çalışıyor. Burada ne yapmam lazım? Yani neresinde bozuk var? Yeni kulaklık aldım ama hiç hoşuma gitmedi. Şimdiden teşekkür ederim. İlk fotoğrafta birisinden geliyor, diğer fotoğrafta ikisinden de geliyor.

1511074594073.jpg
1511074603321.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Jack çıkışıyla oynayınca düzeliyorsa sorun o bölgededir. Benim tüm kulaklıklarımda bu problem oluyor 1-1.5 sene içerisinde. En son Roccat kulaklığım 2 ayda olunca çıldırdım ama şansa İstanbul'a bir etkinliğe gittim, Doğubank denilen bir işhanı gibi yere gittim orada 4. katta bir abimiz bana yardımcı oldu jackı sökmeden o bölgeyi açtı üzerini kapatmak için muşamba kullandı. 1.5 sene önce bozulan Razer Hammerhead Pro'mu sinirden çöpe attım aynı problemden dolayı. Şu an gözlerim onu arıyor. :(

Kulaklık girişi temassızlık yapıyor büyük ihtimal. Kulaklığın tam çalıştığından emin olmak için başka cihazlarda dene. Başka cihazlarda da aynı şekilde oynayınca bu tepkiyi veriyorsa kulaklık jakında sıkıntı vardır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı