Kulaklığın pedleri çok ayrı

• Konuyu başlatan Reax
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 293

Reax

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Yeni almış olduğum kulaklığın görselde de gördüğünüz gibi pedleri birbirine değmiyor bayağı aralıklı araları. Aynı ürünün YouTube'da incelemelerini izlediğimde diğer insanlarda bitişik olduğunu gördüm. Ayrık olduğu için önceki kulaklığıma göre daha az yapıştığını hissediyorum kafama bu biraz rahatsız edici. Sizce değişim istenmeli mi?

IMG_20220405_184746.jpg

Böyle bir sebepten kimse değişim yapmaz. Gayet düzgün duruyor.
Kulaklığın görünüşünden bahsetmiyorum sorun pedlerinin birbirine değmemesi. Kafaya yeterince yapışmıyor dediğim gibi izlediğim incelemelerin hepsinde masaya koyduklarında bu pedler birbirine yapışık halde duruyor.

Kulaklığın görünüşünden bahsetmiyorum sorun pedlerinin birbirine değmemesi. Kafaya yeterince yapışmıyor dediğim gibi izlediğim incelemelerin hepsinde masaya koyduklarında bu pedler birbirine yapışık halde duruyor.
Ben de görünüşünden bahsetmiyorum. Kafana taktığın andan itibaren genişlemeye başlar. Belki kafan geniş olduğu için çabucak açılmış olabilir.

sana önceden kullanılıp iade edilmiş ürün gönderilmiş olabilir. bahsini ettiğin durumu anladım. üretimden çıkmış hali bitişik durabiliyorken sana ayrı halde gelmiş. muhtemelen senden önce birisi deneyimleyip iade etti. ses kalitesinden yana sorunun yoksa bi sorun oluşturacağını zannetmiyorum dostum. çoğu kulaklık kullandıkça kafa yapısına göre esner

Yeni konular

Geri
Yukarı