Kulaklık ikinci el olarak internet hariç nerede satılır?

EQUARIA

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisliği
Acil nakite ihtiyacım var. 5 Ekim'de aldığım toplamda 2 saat kullanamadığım G PRO X'imi satmam lazım. 900 liraya kadar düştüm ama ne teklif veren var ne de favorisine ekleyen. Ben bunu internet hariç nerede satabilirim? Çok acil yardımlarınıza ihtiyacım var.

Forumda satabilirsin. ( düzenleme: Arkadaş koymuş yazan olmamış :( )
Evet hocam maalesef yazan olmadı. Nakite bu kadar ihtiyacım olmasa 1100 liraya satmayı düşünüyordum ama maalesef 900 gibi cüzi bir fiyata bırakmayı düşünüyorum şu an.

İnternet harici aklıma fikir gelmiyor fakat Dolap, Gardrops gibi uygulamalar üzerinde aynı fiyat bandındaki kulaklığı beğenen veya yorum atan kişilere mesaj atabilirsiniz. Bir nevi reklam yani.

Belki mahalle bilgisayarcılarına satabilirsin. Genelde ölücü oluyorlar ama acilse düşünülebilir.
Mahallemde herhangi bir bilgisayarcı yok. Ayrıca 1250TL'ye aldığım sıfırından tek farkı kutusunun açılması olan ürünümü 900'ün altına vermeyi düşünmüyorum.
İnternet harici aklıma fikir gelmiyor fakat Dolap, Gardrops gibi uygulamalar üzerinde aynı fiyat bandındaki kulaklığı beğenen veya yorum atan kişilere mesaj atabilirsiniz. Bir nevi reklam yani.
Onu da denedim hocam maalesef olmadı. Ürün yaklaşık 1 aydır ilanlarda gezdi. En son dün buraya da ilan açtım.

Mahallemde herhangi bir bilgisayarcı yok. Ayrıca 1250TL'ye aldığım sıfırından tek farkı kutusunun açılması olan ürünümü 900'ün altına vermeyi düşünmüyorum.

Onu da denedim hocam maalesef olmadı. Ürün yaklaşık 1 aydır ilanlarda gezdi. En son dün buraya da ilan açtım.

Hocam nasıl elden çıkardın.

Sahibinden yoluyla anca satıldı. O da uzun sürdü.

Ne kadar sürdü bende ASUS TUF H1 Wireless satmaya çalışıyorumda. Bir de Param Güvende kullandın mı?

Geri
Yukarı