Kulaklık jak girişi arızası

Ergosphere

Hectopat
Bilgisayarıma kulaklık taktığımda sadece sol taraftan ses geliyor. Sağ taraftan hiç ses gelmiyor. Fakat kulaklığı telefonuma taktğımda sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Ne yapmalıyım? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bana da öyle geliyor haklısınız. Bu sorun geçen hafta da olmuştu. Temizledim geçmişti fakat bu sefer temizlememe rağmen sağ gitti tamamen.
Nasıl temizlediniz? Kürdanla hallettiyseniz halkalardan birine zarar gelmiş olabilir. Tavsiyem elektrikli süpürge ile düşük güçte hafif bir vurun hocam bakalım olacak mı.

Olmadıysa usb ses kartına geçin.

Nasıl temizlediniz? Kürdanla hallettiyseniz halkalardan birine zarar gelmiş olabilir. Tavsiyem elektrikli süpürge ile düşük güçte hafif bir vurun hocam bakalım olacak mı.
İğneyle iç kısımı kontrol ettim birazda üfledim. Şimdi dediğinizi yapıyorum.
Hiçbir değişiklik yok.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı