Kulaklık, kamera ve 500 TL’ye fare önerisi

Bütçe
800

Plangton

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. G300S kullanıyorum. Mouseumu değiştireceğim. Ayrıca kulaklık ve Webcam almayı da düşünüyorum. Bana lütfen kaliteli F/P kulaklık, mouse ve webcam önerir misiniz? Mouse ye 500'e kadar verebilirim. Webcam ve kulaklık size kalmış. Kaliteli markalar olursa çok sevinirim Corsair, SS gibi.

Merhaba. G300S kullanıyorum. Mouseumu değiştireceğim. Ayrıca kulaklık ve Webcam almayı da düşünüyorum. Bana lütfen kaliteli F/P kulaklık, mouse ve webcam önerir misiniz? Mouse ye 500'e kadar verebilirim. Webcam ve kulaklık size kalmış. Kaliteli markalar olursa çok sevinirim Corsair, SS gibi.
Razer Deathadder V2 Gaming Mouse | ITOPYA 600 liradan bu fiyata düşmesi çok iyi.

Merhaba. G300S kullanıyorum. Mouseumu değiştireceğim. Ayrıca kulaklık ve Webcam almayı da düşünüyorum. Bana lütfen kaliteli F/P kulaklık, mouse ve Webcam önerir misiniz? Mouse ye 500'e kadar verebilirim. Webcam ve kulaklık size kalmış. Kaliteli markalar olursa çok sevinirim Corsair, SS gibi.

Pişman olmazsın gibi geliyor.

Logitech G203 kullanıyorum. Çok memnunum. Technopat inceleme videosu yapmıştı. Vatandan 220 liraya almıştım. Tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı