Kulaklık mikrofon ve ses aynı anda çalışmıyor

Seven7

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yeni bir kulaklık aldım üzerindeki girişler fotodakı gibi ancak bir problem var USB'yi takıyorum ancak diğer girişi ses yerine takınca ses geliyor mikrofon çalışmıyor, mikrofon yerine takınca ses gelmiyor bu sefer de ne yapabilirim? USB girişi işlevsiz gibi. Hem mikrofon hem sesi nasıl ayni anda kullanabilirim?

Dosya Ekleri

• C8B11847-DEDE-430B-81CD-0A510A9E3240.jpeg
    C8B11847-DEDE-430B-81CD-0A510A9E3240.jpeg
    83,5 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, yeni bir kulaklık aldım üzerindeki girişler fotodakı gibi ancak bir problem var USB'yi takıyorum ancak diğer girişi ses yerine takınca ses geliyor mikrofon çalışmıyor, mikrofon yerine takınca ses gelmiyor bu sefer de ne yapabilirim? USB girişi işlevsiz gibi. Hem mikrofon hem sesi nasıl ayni anda kullanabilirim?

Tahminimce ses ve mikrofon için iki farklı girişiniz var kasada o kablo hem mikrofonu hem de sesi verebilen bir kablo ve siz eğer sadece hoparlör kısmına takarsanız çalışmaz.

Çalıştırmak için bu kabloyu kullanmanız gerek.

USB ise ışığı çalıştırmak içindir.

Tahminimce ses ve mikrofon için iki farklı girişiniz var kasada o kablo hem mikrofonu hem de sesi verebilen bir kablo ve siz eğer sadece hoparlör kısmına takarsanız çalışmaz.

Aynen doğru değiştirdim kulaklığı şuanki sorunsuz çalışıyor

Bende de aynı sorun var bende aynı kabloyu kullanıyorum ama sorun hala düzelmedi ne yapmam lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı