Kulaklık mikrofonu bilgisayardaki sesi iletiyor

Mehmet Sezer

Kilopat
Daha fazla  
G433 mikrofonum var fakat Discord kullanırken veya ses kaydı almaya çalışırken ses yüksekse eğer mikrofon sesi algılıyor, ve kayıta alıyor. Ne yapmalıyım, bu sorunu nasıl çözebilirim? Video ve yayın amaçlı aldığımdan dolayı benim için büyük bir problem. Windows 10 kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
G433 mikrofonum var fakat Discord kullanırken veya ses kaydı almaya çalışırken ses yüksekse eğer mikrofon sesi algılıyor, ve kayıta alıyor. Ne yapmalıyım, bu sorunu nasıl çözebilirim? Video ve yayın amaçlı aldığımdan dolayı benim için büyük bir problem. Windows 10 kullanıyorum.

Ses denetim masasını aç, daha sonra kulaklığına gelip özelliklere bas, en son dinle kısmından bu aygıtı dinleyi kapat. Bu kadar :)

Siz beni yanlış anladınız sanırım. Kulaklıktan gelen sesi mikrofona veriyor. Kulaklığımdan dışarı çıkan ses yani

Ben mikrofondan konuştuğunuz sesin kulaklıktan geldiğini anlamışım kusura bakmayın 😅. Bende de olabiliyor bazen bu sorun gürültü engelleme gibi özellikler var sanırım ayrlarda denediniz mi?

Gürültü engelleme açık fakat sorun devam etmekte çok moral bozucu :(
Mikrofon sökülüp takılan cinsten çıkardım fakat bilgisayardaki ses karşıya gitmeye devam etti

Son düzenleme:

Geri
Yukarı