Kulaklık mikrofonu görünmüyor

Humbel

Hectopat
Makaleler
1
Gamepower Magnus V2 kulaklığa sahibim ancak laptop mikrofonu ile kulaklık mikrofonu karışıyor. Ses sürekli laptop mikrofonundan geliyor ancak ben kulaklıktan gelmesini istiyorum nasıl çözebilirim? Gerçekten canıma tak etti.
(Denetim Masası kısmından baktığımda tek mikrofon var, büyük ihtimal kulaklık mikrofonunu bilgisayar görmüyor, görünen mikrofon laptopun)

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamepower Magnus V2 kulaklığa sahibim ancak laptop mikrofonu ile kulaklık mikrofonu karışıyor. Ses sürekli laptop mikrofonundan geliyor ancak ben kulaklıktan gelmesini istiyorum nasıl çözebilirim? Gerçekten canıma tak etti.
(Denetim Masası kısmından baktığımda tek mikrofon var, büyük ihtimal kulaklık mikrofonunu bilgisayar görmüyor, görünen mikrofon laptopun)
Laptop mikrofonunu devre dışı bırak.

Laptop mikrofonunu devre dışı bırak.

Tek mikrofon görünüyor aygıt yöneticisinde, kapatınca ses hiç olmuyor.
Laptopta kulaklık girişi tek giriş mi yoksa kulaklık/mikrofon olarak iki giriş mi var?
Kulaklığın 2 girişi var mikrofon ve kulaklık ayrı ama laptopun tek girişi var.
Kulaklığı USB ile mi bağlıyorsunuz eğer bağlamıyorsanız USB ile bağlayın.

USB var ancak sadece aydınlatmayı çalıştırıyor diye biliyorum.

Tek mikrofon görünüyor aygıt yöneticisinde, kapatınca ses hiç olmuyor.

Kulaklığın 2 girişi var mikrofon ve kulaklık ayrı ama laptopun tek girişi var.

USB var ancak sadece aydınlatmayı çalıştırıyor diye biliyorum.
Şöyle söyliyeyim jac girişleri yeşil ve pembedir yeşil kısım kulaklık pembe kısım mikrofondur jacları takmak yerine sadece usb takabilirsin çünkü usb hepsini kapsar + ışık ekler sadece usb ile bağlarsan mikrofon görünecektir

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı