Kulaklık Önerisi

SN-R3 siparişini verdim eğer memnun kalmaz isem önerinizi değerlendireceğim teşekkürler.

SN-R3 için diyebileceğim tek şey hayal kırıklığı gerçekten kalitesiz bir malzeme internette okuduğum gibi değil özellikle malum forumdaki kullanıcı yorumları ile tamamen ilgisiz. İade verdim ve 25TL verip Sony bi kulaklık aldım daha iyi ses veriyor. SN-R3 için gördüğüm tek artı rahat olması.

SN-R3 siparişini verdim eğer memnun kalmaz isem önerinizi değerlendireceğim teşekkürler.

SN-R3 için diyebileceğim tek şey hayal kırıklığı gerçekten kalitesiz bir malzeme internette okuduğum gibi değil özellikle malum forumdaki kullanıcı yorumları ile tamamen ilgisiz. İade verdim ve 25TL verip Sony bi kulaklık aldım daha iyi ses veriyor. SN-R3 için gördüğüm tek artı rahat olması.
Snopy, Everest gibi markaların ne kadar kalitesiz ürünler ürettiği konusunda bu forumda binlerce yazı bulabilirsiniz. Yine de sanırım tecrübelenmemiz için tavsiye edilmese de almamız gerekiyor...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı