Kulaklık Önerisi

XHexmenX

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Kulaklık almayı düşünüyorum daha önce Sennheiser CX275S modelini kullanmıştım fakat kendisi şu an kullanılamaz durumda. Tercihim Sennheiser'dan yana, fiyat aralığı olarak 1200 liraya kadar çıkabilir skala. Kulak üstü sağlık bakımından tercihim olur ama ses kalitesini ön planda tutuyorum dolayısıyla bu fiyat aralığında daha kaliteli kulak içi kulaklık tavsiyeniz olursa hayır demem. Ses yalıtımı iyi olursa sevinirim kütüphane gibi ortamlarda dışarıya ses vermemesini isterim. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Müzik yapmak için onlar, dinlemek için fazla gelir. KZ ZS6 veya KZ ZS10 Pro alıp yükseltme kablosu almanızı hatta bluetooth kablosu da almanızı öneririm. 400 TL gibi bi' fiyata mükemmel deneyim sağlıyor.

Tavsiyeniz için teşekkürler başka önerileriniz var mı ? Kulaküstü kulaklık önerisi de verirseniz kıyaslamam için çok mutlu olurum. Aklımda Sennheiser Hd 4.50 ve 4.40 vardı.

Şimdi Momentuma bakıyordum. 4.50 ile 4.40 arasında ki fiyat farkı beni biraz ürpertti. 500 lirayı aktif gürültü önlemesine vermek yerine ya 4.40 ı ya da Momentum modelini alacağım. Tavsiyeleriniz için sağolun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı