Kulaklık sesi fullyeyince cızırtı sesi geliyor

gurelwrey548

Decapat
Daha fazla  
Rampage oyuncu kulaklığım var sesi fulleyince cızırtı oluyor az açınca olmuyor bozulur mu böyle?

Rampage farkından dolayı o olay kalite farkı diyeyim. Yeni aldıysanız iade edin başka markalara yönelin.

Usta ben Arctis Pro aldım yine aynı sorun var bende şimdi garantiye yollayacağım

Haddinden fazla agresif bir EQ yaptıysanız veya bass-boosted bir şarkı dinliyorsanız zorlanmış olabilir kulaklığın sürücüleri.

Haddinden fazla agresif bir EQ yaptıysanız veya bass-boosted bir şarkı dinliyorsanız zorlanmış olabilir kulaklığın sürücüleri.

Hiçbir şey yapmadım. Kulaklığın kendisinden sesini fulledim ve sadece sol taraftan cızırtı sesi geliyor biraz kısınca gidiyor

Fabrikasyon hatasına benziyor, bende JBL Quantum 100 vardı, ilk aldığımda kulaklıktan vida sallanma sesi geliyordu.

İade edin.

Ya da çöpe atıp daha iyisini alın.

Fabrikasyon hatasına benziyor, bende JBL Quantum 100 vardı, ilk aldığımda kulaklıktan vida sallanma sesi geliyordu.

İade edin.

Ya da çöpe atıp daha iyisini alın.

İade ederler mi bilmiyorum yurt dışında yaşıyorum yani yüksek ihtimalle garantiye yollatırıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…