Kulaklık tavsiyesi

Bütçe
3500

pancake

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,
Rekabetçi oyunlar oynuyorum mevcut kullandığım kulaklığın mikrofonu bozulduğu için değiştirmeyi düşünüyorum aşağıda belirttiğim kulaklık alınır mı? Veya tavsiye ettiğiniz başka bir kulaklık var mı?
Ayrıca Kara Cuma'yı beklesem indirime girer mi?

Almayı düşündüğüm kulaklık; Logitech G Pro X

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
Rekabetçi oyunlar oynuyorum mevcut kullandığım kulaklığın mikrofonu bozulduğu için değiştirmeyi düşünüyorum aşağıda belirttiğim kulaklık alınır mı? Veya tavsiye ettiğiniz başka bir kulaklık var mı?

Razer BlackShark V2 Pro öneririm. 1.5 yıldır kullanıyorum memnunum.

Merhaba,

Hiç düşünmeden al. Yanlış olmasın alalı 1.5 ay civarı oldu. Alırken HyperX Cloud 2 arasında gidip gidip geliyordum aklınıza gelecek her türlü kulaklığı test ettim elime geçti Corsair Void elite/hs35 Logitech kısmında g serisinin kulaklıları yani demem o ki şu an G PRO X kullanıyorum mikrofon kalitesi olsun kulaklık başyapıt tamamiyle paranız varsa asla düşünmeden alın yazılım kısmında efsane zaten.

Razer BlackShark vers. İtopya mağazasında denemiştim kulaklığın metal bağlantı kısmı çok çok çok dayanıksız duruyor yani yanlışlıkla üstüne ufacık bastırsanız kırılır gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı