Kulaklık vs harici mikrofon

NuteLya

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar.
Benim şöyle bir sorunum var kullanmış olduğum kulaklık HyperX Cloud Stinger. Bu kulaklığın mikrofonu gayet güzel ancak yayın yapıyorum ve bunun için harici mikrofon almayı düşündüm. Araştırmalarım sonucusunda BM800 aldım. Ancak kasanın ön kısmında bulunan mikrofon girişinden BM800 bağlıyorum ses az geliyor. USB ses kartı mı almalıyım? Daha önce kullandım bir model ancak kırıldı hiç kullanışlı olmuyor kasanın ön kısmında. Ses yine de kaliteli değildi bu arada. Şu anda kullandığım kulaklığın mikrofonu çok daha kaliteli ses veriyor. Normal mi bu yoksa bir ayarı falan mı var?

Son düzenleyen: Moderatör:
mikrofon giriş bölümünden kulaklığın mikrofonu yerine kullandığın mikrofonu seçtin mi ?
Anlamadım? Kasanın önündeki mikrofon yerine takıp realtek üzerinden mikrofonu seçiyorum. Daha sonrasında ses aygıtlarından zaten sadece o mikrofon kullanılıyor diğerlerini kapatıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı