Kulaklıktaki uyarı sesini kapatma

• Konuyu başlatan Vasc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 6B

Vasc

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Youtube'da videoyu durdurduğumda, bir oyundan çıktığımda, Discord'da arkadaşımın konuşması bittiği an bu ses sürekli çıkıyor. Kısacası devam etmekte olan sesler durunca bu sesi alıyorum. Yanlış hatırlamıyorsam bir ayarı vardı fakat unuttum, internette de bulamadım. Dalga amaçlı bir konu değil, harbiden de "çiuv" der gibi ses çıkıyor, yüksekten alçağa doğru iniyor. Çok rahatsız edici olmaya başladı, önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sesi mi alıyorsunuz hocam ?

Aynen. Bilgisayardan 2 sn. ses kesilmesi durumda sürücüler iletişimi kesiyor. Müzik, video açınca sizinde bahsettiğiniz gibi önce o "çıt" sesi sonra ses gelmeye başlıyor, ve bu her 2 saniyede bir kesilip durduğu için canımı sıkıyor. 5 dakika içinde ses duyulmayıp sesi kesebilirdi diye düşünüyorum.

Aynen. Bilgisayardan 2 sn. ses kesilmesi durumda sürücüler iletişimi kesiyor. Müzik, video açınca sizinde bahsettiğiniz gibi önce o "çıt" sesi sonra ses gelmeye başlıyor, ve bu her 2 saniyede bir kesilip durduğu için canımı sıkıyor. 5 dakika içinde ses duyulmayıp sesi kesebilirdi diye düşünüyorum.
Konuyu gören olmadı galiba bekleyeceğiz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı