Kulaklıktan aşırı cızırtı sesi geliyor

522223

Decapat
Arkadaşlar merhaba sorunumu şöyle anlatayım kulaklığımı takıyorum normal kullanıyorum. Örnek veriyorum "metamorphosis" şarkısı geliyor ve 1:38 inci dakikada kulak kanatan aşırı yüksek bir ses gelmeye başlıyor ve şarkı bitene kadar devam ediyor (ses seviyesini %1'e indirsem bile devam ediyor.). Kulaklıktan gelen anlık bir ses mi diye düşündüm fakat o şarkının o dakikasına her geldiğinde aynı şey oluyor. Veya başka bir örnek isterseniz "Fall Guys" oynarken dc deki arkadaşlarımın sesleri bir anda yükselip kulak kanatmaya başlıyor ve o an kulaklığı çıkarmam gerekiyor geçene kadar. Spotify'ı sıfırladım, laptopa format vs. attım fakat sonuç alamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:
İki cihazda olduğu için sorununuz, sormam biraz saçma olsa da, ses sürücüleriniz güncel mi? Kulaklığınızın kendine ait bir ses kartı mı var? Aynı şeyi telefonda denemeniz de mümkün mü? Kulaklığınızın modeli nedir?

İki cihazda olduğu için sorununuz, sormam biraz saçma olsa da, ses sürücüleriniz güncel mi? Kulaklığınızın kendine ait bir ses kartı mı var? Aynı şeyi telefonda denemeniz de mümkün mü? Kulaklığınızın modeli nedir?

1)Laptopların en son ses sürücüsünü kurduğumda mikrofonlar devre dışı kalıyor anlamadığım bir şekilde. Bu yüzden Windows Update üzerinden güncelledim o da 2015 veya 2017 sürücüsünü kurmuştu yanılmıyor işlem.

2)kulaklığımın kendine özel bir kontrol programı var. Ekolayzer ayarı 7.1 sanal Surround vs. açık.

3)Rampage rm K33-X tracer.

Telefonda denediniz mi? Ve en son sürücüden bir önceki sürücüyü kurmayı deneyebilirsiniz.

Telefonda deneme imkanım yok şu anda. Telefonumu en yere düşürdüğümde dönüştürücü takılı idi ve darbe sonucu dönüştürücü kırıldı. Sürücü olarak da dediğim gibi birkaç kez format attım o yüzden farklı sürücülerde de denedim yani sonuç değişmedi. Bir de şu an kullandığım sürücüde de zaten bir sorun yoktu şimdiye kadar hep onu kullandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı