Kulaklıktan az ses geliyor

Göksel BİLEN

Picopat
Daha fazla  
Merhaba;
Bilgisayarda kulaklıktan ses az geliyor. Ses ayarları sonuna kadar açık, güncellemeleri sürücüleri ful orijinal kurulu. Fakat kulaklığı telefona taktığım zamandaki gibi yüksek ses performansını alamıyorum. Sorunu bulamadım ve bu arıza sadece bende olamadığından da eminim belki çoğu kişi fark etmemiştir bunu Windows'ta bir sıkıntı olabilir mi? Çoğu kulaklıkla denedim, telefonda daha yüksek performans alıyorum fakat bilgisayarda performansı alamıyorum.

Windows güncellemesinden sonra bende de oldu fakat sonra düzeldi.

+ olarak FxSound diye bir program kullanıyorum, ses şiddetini baya yükseltiyor ve kaliteyi bozmuyor. Tavsiye ederim.

Windows güncellemesinden sonra bende de oldu fakat sonra düzeldi.

+ Olarak fxsound diye bir program kullanıyorum, ses şiddetini bayağı yükseltiyor ve kaliteyi bozmuyor. Tavsiye ederim.

Bende faklı şekillerdeki programları kullanıyorum sesin fazla gelmesi için ama ben lisanssız programları kullanmak pek istemiyorum. Realtek çipli bir anakartın orijinal donanımlarda performans sergilemesini istiyorum. Extra bir programlar ya da yazılımla bunu yapmaktan hiç tatmin olamıyorum sanki bilgisayarımda hala problem varmış gibi hissediyorum.

Bende faklı şekillerdeki programları kullanıyorum sesin fazla gelmesi için ama ben lisanssız programları kullanmak pek istemiyorum. Realtek çipli bir anakartın orijinal donanımlarda performans sergilemesini istiyorum. Extra bir programlar ya da yazılımla bunu yapmaktan hiç tatmin olamıyorum sanki bilgisayarımda hala problem varmış gibi hissediyorum.
Seni anlıyorum. Ben de kulaklıkta arıyordum kabahati ama dediğim gibi bu program gerçekten işlevsel. Ayrıca ücretsiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı