Kulaklıktan gelen ses kesik kesik geliyor

Moolong

Kilopat
Arkadaşlar kulaklığımın sağ tarafı bozulmuştu. Ben de lehim atmış kafasında söktüm USB bir kulaklık kulaklığın kabloları LED + LED - ses ortak sağ ses ve sol ses olarak ayrılıyor bu kabloları doğru bağladım bir de ses açıp kısmak için bir devre vardı minik o devrenin bağlantısını bilmediğimden dolayı bağlamadım. Ama şimdi kulaklık çalışıyor ama belli bir ses yüksekliğini geçince ses kesik kesik geliyor. O ses kartında mıdır sorun? Yoksa USB'den geleni sese çeviren kartta mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklık mefta olmuş hayırlı olsun bendede böyle bir şey vardı bilgisayarcıya götürmüştüm bozulmuş demişti ama senin durumun farklı olabilir o yüzden kulaklıkta sorun olup olmadığını anlamak için kulaklığı başka cihazda dene.

Kulaklık mevta olmuş hayırlı olsun bende de böyle bir şey vardı bilgisayarcıya götürmüştüm bozulmuş demişti ama senin durumun farklı olabilir o yüzden kulaklıkta sorun olup olmadığını anlamak için kulaklığı başka cihazda dene.

Denedim sorun aynı benim sorum bu kulaklığın sesinin böyle gelmesi USB'den gelen veriyi ses e çeviren karttamı ses açıp kısmaya yarayan karttamı not: Ses açıp kısmaya yarayan kartı çıkarınca bu sorun başladı.

Denedim sorun aynı benim sorum bu kulaklığın sesinin böyle gelmesi USB'den gelen veriyi ses e çeviren karttamı ses açıp kısmaya yarayan karttamı not: Ses açıp kısmaya yarayan kartı çıkarınca bu sorun başladı.
Cevabını sen kendin söylemişsin zaten neyi yaptıktan sonra başladıysa sorun onun yüzündendir.

Geri
Yukarı