Kulaklıktan ses gelmiyor

• Konuyu başlatan hix7
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 594
Geçmiş Olsun Ön Panel İle Arka Panel Arası Bi Degişim Yapın Ses Kontrollerinden Kulaklık Resmi Çıkabilir Bende Habörlerde Bu Sorunu Yaşamıştım Sinirlendim En Son Format Attım Otomatik Düzenlendi :D

Kulaklığı bilgisayara takınca ses gelmiyor fakat telefonuma takınca geliyor.
Şunları Uygulamanızı Tavsiye Ederim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geçmiş Olsun Ön Panel İle Arka Panel Arası Bi Degişim Yapın Ses Kontrollerinden Kulaklık Resmi Çıkabilir Bende Habörlerde Bu Sorunu Yaşamıştım Sinirlendim En Son Format Attım Otomatik Düzenlendi :D

Şunları Uygulamanızı Tavsiye Ederim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bilgisayar daha 2 haftalık dün gece en son 2'de kapattım çalışıyordu. Ön yere takınca kulaklığı çalışmıyor ama arkaya takınca çalışıyor neden bozulmuş olabilir ki?

Hocam bilgisayar daha 2 haftalık dün gece en son 2'de kapattım çalışıyordu. Ön yere takınca kulaklığı çalışmıyor ama arkaya takınca çalışıyor neden bozulmuş olabilir ki?

Speaker bağlantısında temassızlık olabilir. Kabloları takip ederek sök tak yapabilirsin.

Dosya Ekleri

• ouwisrs86og8abky_setting_xxx_0_90_end_800.png
    ouwisrs86og8abky_setting_xxx_0_90_end_800.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 21
Speaker bağlantısında temassızlık olabilir. Kabloları takip ederek sök tak yapabilirsin.

Hocam şimdi bir şeye daha baktım kulaklığı algılıyor öne takınca fakat sesi vermiyor arkaya takınca veriyor. Ön taraf bozuk mu olmuş oluyor yine? Sabah küçük kardeşim klavyeden bir şeyler yaptı ama ondan olabilir mi?

Hocam şimdi bir şeye daha baktım kulaklığı algılıyor öne takınca fakat sesi vermiyor arkaya takınca veriyor. Ön taraf bozuk mu olmuş oluyor yine? Sabah küçük kardeşim klavyeden bir şeyler yaptı ama ondan olabilir mi?
Nadirde Olsa Usb Mix Girişleri Bazen Okuma Sorunu Yaratabiliyor Arkadaşın Dedigi Kablolardan olma ihtimali var lakin dün akşam çalıştıysa Yazılımsal bir sorun olabilir Ses Driverini Güncelle Pcyi Resetledikten Sonra Dene Pc Yeni Aldı İsen Garanti Kapsamını Bozmamak Adına Açıp Kapamanı Tavsiye Etmem.

Geri
Yukarı