Kulakta iltihap

Thi3f

Hectopat
Boğazım ağrıyordu daha sonra kulağıma vurdu ve kulağım iltihap oldu. Hastaneye gittim antibiyotik verdi kullanıyorum. Sesleri garip duyuyorum. Örneğin telefonumun bildirim sesi. Sizce normal mi? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Boğazım ağrıyordu daha sonra kulağıma vurdu ve kulağım iltihap oldu. Hastaneye gittim antibiyotik verdi kullanıyorum. Sesleri garip duyuyorum. Örneğin telefonumun bildirim sesi. Sizce normal mi? Şimdiden teşekkürler.
Bu tür sağlık problemlerini bize sorman ben kadar doğru anlamıyorum. Bu iş bu müddetten sonra mahalle teyzelerinin “bu benim eltimde de vardı. Bak şimdi limon kabuğuyla kuşburnu çekirlerkleri bir güzel ez. Sonra 67.6 derecede kaynat. 0.1 ile fark olursa olmaz.” Demesine döner. Eğer sorun yaşıyorsan doktora git.

Arkadaşım dün KBB'den gelen bir hasta olarak yazıyorum ben de. Benim kulak ağrım gripten çevirdi iltihaplı kulak ağrısına. İltihapla beraber kan da geliyor. Doktor antibiyotik verdi bugün 2. günüm birazcık daha rahatladım. Bana odanın içinden seslendiklerinde duymuyorum bile o derece de kötü. Sesleri tuhaf duyman da çok normal çünkü uğultulu duyarsın. Kesinlikle ilaç bitene kadar kullanın yoksa tekrarlıyor bilesiniz.

Antibiyotik ile başlangıç dönemindeyseniz 3 gün içinde düzelme göreceksiniz eğer iyileşme olmaz veya daha kötüleşirse Acile gidin verilen ilacı söyleyin gerekeni yaparlar. Ancak büyük ihtimal antibiyotik ile düzelecektir.
Ağrı olursa yanında ağrı kesici vermiştir onu da ağrıdıkça veya yazıldığı şekilde alabilirsiniz.
Boğaz ağrısı için ılık su içmeye bakın. Sıcak, soğuk dengesine dikkat edin yeterli.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı