Kullandığınız tarayıcıya gelmesini istediğiniz özellik nedir?

Edge kullanıyorum ve Opera GX'de ki gibi ana menüde ücretsiz oyunları, oyun haberlerini vs. göstermesini isterdim açıkçası.

Brave kullanıyorum, gayet memnunum, kendimiz istediğimiz eklentileri ekleyebiliyoruz. Bayağı kullanışlı bence.

Onu Chrome ve Chromium tabanlı tüm tarayıcılar yapabiliyor, ayrıca Brave Chromium & Firefox karışımı bir şekilde kodlanmış açık kaynak kodlu tarayıcı.

Aynen öyle. Opera ve Chrome son senelerde veri hırsızlığında yarışıyorlardı zaten. Daha çok verimizi istiyorlarsa eklerler.

Veri almaları çok normal o kadar ücretsiz yazılım kullanıyorsunuz bari verilerinizi alsın. Hatta az bile alıyorlar bence. Zaten verilerinizi alınca panel satanlar gibi dağıtmıyorlar. Gelecek güncellemeler için, reklam kalitesi için, AI modelleri için kullanılıyor.

Chromenin gizli sekme özelliğini tamamen kapatmak, görmek dahi istemiyorum ama yapmanın bir yolunu bulamadım.

PC üstünde tarayıcımdan memnunum, en büyük beklentim telefonundaki tarayıcıma aynı PC'deki gibi istediğim eklentiyi ekleyebilmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı