Kullandığınız telefon markası nedir?

Hangi Marka Telefon Kullanıyorsunuz ?

• Oy verenlerin toplamı
    351
Samsung Galaxy M31. Günler boyunca sağladığı güç için minnettarım.

iPhone 5S(6 senedir)

Artıları
- Kasası en sağlam iPhone
- iOS 12'ye kadar güncelleme desteği
- Uzun ömürlü olması.

Eksileri

- Günümüz şartları için ekran çok küçük eğer büyük ellere sahipseniz köşelere dokunmakta sorun yaşayabilirsiniz.

İlerde Huawei P30 Lite olacak inşallah.Bursluluğu kazandım ve para biriktiriyorum.Normalde P30 istiyordum ama imkansız olduğunu fark ettim

Donanım olarak güzel, ama tasarım olarak bu kadar sevmediğim hiçbir telefon olmamıştı, baya kötüymüş.

Apple iPhone 7 32 GB. Birkaç hafta önce satın aldım ancak ürün ikinci el (bir yakınımındı). O kişi rahat iki sene kullanmıştır ancak hâlâ tıkır tıkır ve oldukça hızlı çalışıyor cihaz, kendisinden gayet memnun olduğumu söyleyebilirim.

Redmi 6A kamerası iyi hafızası iyi olan telefon 8 aydır kullanıyorum normal fiyatı 1000 TL idi indirimle 700 TL'ye aldık. PUBG için uygun değil ama BS için fazlasıyla yetiyor.

Bende de öyle 9 ile geldi Android patch güvenliği güncellemesini aldı 3 kere ondan sonra gelmedi.

Şu an iPhone X kullanıyorum, bende Silver modeli var ama kırık beyaz gibi rengi, yakışacak kenarları siyah ortası şeffaf bir kılıf almıştım, gayet güzel. Ama Mi Note 10 Lite almayı düşünüyorum, bunu anneme vereceğim.

GM 8 GO kullanıyorum. Sakın almayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…