Kullandığınız telefon nedir?

iPhone 6 çıktığından beri kullanıyorum ölü piksel oluşmaya başladı haricinde bir sıkıntısı yok şükür .

Bende kullanıyorum ölü piksel değil de aranıyor hatası vermeye başladı onun dışında iş görüyor bayağı.

Nokia 3310 kullanıyorum gayet memnunum hem sağlam hem şarjı bir hafta gidiyor herkese öneririm(!)

İPhone XS kullanıyorum. Memnunum açıkçası. İPhone 5S'den geçince çağ atlamış gibi oldum. İPhone 5S'i 7 yıl boyunca kullanmıştım. Bunu da herhalde 7 yıl kullanırım.

J7 Prime 2. Bu yaz 3. yılımıza giriyoruz. Asfalta yan düşürdüm, taş yola yüz üstü de düşürdüm üstüne üstlük koruma camsız ve kılıfsız kullanıyorum fakat hâlâ sapasağlam devam ediyoruz. Arka kamerasındaki ufak bir çizik ve yan tarafının boyasının biraz soyulması haricinde bir sorun yaşamadım.

Huawei P Smart (2018) kullanıyorum. ADB Shell ile bloatware'ları kaldırdım, Facebook ve Messenger'ın Lite sürümlerini kurdum. İşimi görüyor.

Doğru düzgün Custom ROM olsa onu kuracağım aslında, cihazın buna ihtiyacı var çünkü fakat XDA'da doğru düzgün Custom ROM yok. Sürekli ROM kur/sil yapmak istemiyorum. Bir de tabii ki bootloader kilidi mevcut.

O yüzden gittiği yere kadar devam.

Samsung J2. işimi görüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…