Kullanılan HDD'ye Windows Kurmak

Atılay

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar, sistemimde bir SSD bir de HDD olmak üzere iki adet sürücü kullanıyorum ancak bugün SSD'min bozulması üzerine garantiye yolladım ve daha önceden depolama amaçlı kullandığım HDD ile baş başa kaldım. SSD servisten gelene kadar HDD'ye Windows kurmak istiyorum ancak söylediğim gibi bu diski hali hazırda kullanıyordum. Biçimlendirmeden, veri kaybetmeden bu diske Windows 10 kurabilir miyim? Yeni bölüm oluşturmanın biçimlendirmeden yapmanın bir yolu var mı?

Tam performans alabilmek için SSD'nizin servisten gelmesini beklemek daha iyi olur sizin için. SSD gelince 35TL'ye OEM key alarak rahatlıkla Windows 10 kurabilirsiniz.

Önce diski bölmelisin. Dosyaları silmeden bölebileceğin programlar nette mevcuttur. İndir ve diski böl. Sonra böldüğün boş kısma kur.

Önce diski bölmelisin. Dosyaları silmeden bölebileceğin programlar nette mevcuttur. İndir ve diski böl. Sonra böldüğün boş kısma kur.
Biraz geç cevap verdiğim için kusura bakmayın. HKBoot 2017 kullanarak birkaç program yardımıyla daha önce kullanmakta olduğum diskimi böldüm ancak Windows kurarken "Yeni bir bölüm oluşturamadık veya mevcut bir bölüm bulamadık" hatası alıyorum. Windows 10 kurarken "Windows`u nereye yüklemek istiyorsunuz?" dediği yerde yeni bölüm oluşturamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…