Kullanılmayan ürün uzun süre sonra iade edilir mi?

Crazyboy

Hectopat
Makaleler
1
Aklıma sürekli geliyor ben HB den RX570 aldım son kara cuma indirimlerinden.sonra yine HB den RAM aldım ikisinin de satıcısı HB. Ama bende bunları test edebilecek bir bilgisyar yok. Başka bir siteden de ssd aldım.Yani yaz tatiline kadar bu sistem toplanıcak ama ya parçalarda sorun çıkarsa? Parçaların kutusunu zarar vermeden sadece açtım baktım. Sistemi kurarken biri bozuk çıkarsa iade veya başka bir işlem yapabilir miyim?

Aklıma sürekli geliyor ben HB den RX570 aldım son kara cuma indirimlerinden.sonra yine HB den RAM aldım ikisinin de satıcısı HB. Ama bende bunları test edebilecek bir bilgisyar yok. Başka bir siteden de ssd aldım.Yani yaz tatiline kadar bu sistem toplanıcak ama ya parçalarda sorun çıkarsa? Parçaların kutusunu zarar vermeden sadece açtım baktım. Sistemi kurarken biri bozuk çıkarsa iade veya başka bir işlem yapabilir miyim?

RX570'i iade yerine satmak istersen özelden konuşabiliriz.

Bu arada sanırsam iade sadece 14 gün içinde geçerli oluyor yani sorduğun sorunun cevabı hayır.

Garantili ürünler olduğu için bir problem yaşarsanız garantiye gitmek durumunda kalır, bu yüzden bir problem olmaz.

RX570'i iade yerine satmak istersen özelden konuşabiliriz.

Bu arada sanırsam iade sadece 14 gün içinde geçerli oluyor yani sorduğun sorunun cevabı hayır.
Peki garantiye verebilir miyim sorun çıkarsa?
Garantili ürünler olduğu için bir problem yaşarsanız garantiye gitmek durumunda kalır, bu yüzden bir problem olmaz.
Teşekkürler mesajı sonradan gördüm.

Garanti süresi boyunca garantiye verebilirsiniz. Aynı hatadan ikiden fazla yaparsa birebir değişim isteyebilirsiniz.

Peki garantiye verebilir miyim sorun çıkarsa?

Teşekkürler mesajı sonradan gördüm.

Tabiki verebilirsin. Sonuçta kayıtlarda satın almış olarak gözüküyorsun ve garantisi başlamıştır bile...

Tabi ki sorun çıkarsa garantiye verebilirsin. Satma taraftarı da olma bu arada eğer sorun var ise servise gönderip ücret iadesi bile alabilirsin ileri de belli olmaz sorun çıkacağını zannetmiyorum ama. :)

İlk 15 gün hiçbir sebep olmadan iade edebilirsin. 15 günden sonra eğer donanımınız servis tarafından bozuk olduğu anlaşılıp iade/değişim hakkı verilirse iade veya değişim alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı