Kullanmadığım Steam hesaplarımı nasıl değerlendirebilirim?

EfehanOz

Femtopat
Daha fazla  
Steam hesabım ve Escape from Tarkov hesabımı kiralamak istiyorum kullanmadığım için ufak çaplı bir iş döndürmek istedim. Fikir verebilir misiniz bunları nasıl birilerine ulaştırabilirim. Mesela tarkov için böyle bir proje başlattım KİRALIK ESCAPE FROM TARKOV - 1666406 | İtemsatış bu tarz fikirlere ihtiyacım var.

Donanımla alakalı haber sitesinde ben COD hesabımı kiralıyordum. Steam hesabınızda hikayeli oyunlar var ise kiralayabilirsiniz siz de.

Donanımla alakalı haber sitesinde ben COD hesabımı kiralıyordum. Steam hesabınızda hikayeli oyunlar var ise kiralayabilirsiniz siz de.
Tekinsiz birisi çıkıp oyunu hesaptan temelli kaldırabilir diye steam işi çok sıkıntılı ya

Komiksiniz hocam aynısını 5TL'ye bulabilirim.

Millet 3 oyunu 20TL'ye satıyor niye gidip sizin oyununuzu 1 hafta için 100TL y alsınlar
tamam hocam sizi çok dolandırırlar temkinli olun gidipte ucuz 1 tl steam key den bahsetmiyoruz deneyin çok merak ediyorsanız 300 tl ye 2.el tarkov hesabı satın almayı bak 1 ay sonra nasıl refund alıyorlar hesaptan... Tecrübe konuşuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…