Kumar sitelerinin spam mesajları nasıl engellenir?

faikshn

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, yaklaşık bir haftadır İngiltere, Hollanda ve Türkiye numaralarında kumar reklamları mesajı geliyor. Hayatımda hiç kumar oynamadım ve hiçbir kumar sitesine kayıt olmadım. Adamların sözde canlı desteğine defalarca mesaj atmama rağmen halen geliyor. En son 25 tane numara engelemiştim ve bu yazıyı yazarken bile yine mesaj geldi. Numaramı değiştirmeden önce foruma yazayım dedim. Bu bet numaralarını engellemenin bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Engelleyin ve spam olarak bildirin.

Adam engellediğim halde geliyor diyor zaten üstüne sende engelle diyorsun Allah'ım ya :D
Dostum çözüme gelirsek App Store veya Play Store üzerinden herhangi bir spam engelleme uygulaması indiriyorsun indirdiğin uygulamaya girip kelime filtreleme özelliğine giriyorsun oraya "bet,bonus,çevrimsiz,deneme,.com"gibi kelimeleri yazıyorsun. Bu kelimelerin bulunduğu bir mesaj geldiği anda engellenip spame düşüyor.
App Store için önereceğim uygulama: Junkman
Örneğini alta bıraktım.

Dosya Ekleri

• 55.jpeg
    55.jpeg
    24 KB · Görüntüleme: 1.734
Adam engellediğim halde geliyor diyor zaten üstüne sende engelle diyorsun Allah'ım ya :D
Dostum çözüme gelirsek App Store veya Play Store üzerinden herhangi bir spam engelleme uygulaması indiriyorsun indirdiğin uygulamaya girip kelime filtreleme özelliğine giriyorsun oraya "bet,bonus,çevrimsiz,deneme,.com"gibi kelimeleri yazıyorsun. Bu kelimelerin bulunduğu bir mesaj geldiği anda engellenip spame düşüyor.
App Store için önereceğim uygulama: Junkman
Örneğini alta bıraktım.

Teşekkürler deneyeceğim. İşe yararsa geri dönüş yaparım.

Teşekkürler deneyeceğim. İşe yararsa geri dönüş yaparım.

Google Play'den birkaç tane numara ve mesaj engelleyici indirdip denemedim. Şu an işe yarayan en iyi uygulama bu:

Ayarlardan gelen mesajlar +44 vs +37 ülke kodlarından başladığı için otomatik olarak engelleyecek şekilde ayarladım. Kumar siteleri genellikle mesajlarında kısaltması kullandığım için onunda engelledim. Şuanlık gelen mesajları sorumsuz engelliyor. Sizede böyle mesajlar geliyorsa benim yaptıklarımı yapabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı