Kumaş oyuncu koltuğu önerisi

Güllaç

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Yakın zamanda koltuk almayı planlıyorum. Şuan aklımda Hawk Fab var. Kumaş koltuk diyince aklıma ilk olarak Hawk geliyor nedense. Başka alternatif olarak kumaş koltuk önerisi olan varsa önerilerinizi almak isterim açıkçası. Bütçe 5-6k civarı. İkinci el de olabilir, hiç farketmez. Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Evet hocam övenler çok. Arada gömenler de var fakat güzel koltuk. Şu an aklımda hawk var fakat alternatif olarak başka kumaş koltuklara da bakmak istedim.

Hawk Fab serisi pek rahat değil sert koltuk seviyorsanız alın. Onun dışında zio modellerine bakabilirsiniz boy ve kilonuza uygunsa xDrive 15'li de güzel.

Hawk Fab serisi pek rahat değil sert koltuk seviyorsanız alın. Onun dışında zio modellerine bakabilirsiniz boy ve kilonuza uygunsa xDrive 15'li de güzel.

Hocam 15li yi bende iyi bilirdim iş yeri için aldık. exvegaya oturup sonra xdrive 15 li ye oturunca mercedesten tofaşa geçmiş gibi olduk. koltuk bomboş. xdrive alacaksanız fırtına falan almak gerekiyor. Zio lar güzel koltuk.

Hocam 15'li yi bende iyi bilirdim iş yeri için aldık. Exvega'ya oturup sonra xDrive 15'li ye oturunca Mercedes'ten tofaşa geçmiş gibi olduk. Koltuk bomboş. xDrive alacaksanız fırtına falan almak gerekiyor. Ziolar güzel koltuk.

Ben hem fırtına hem de 15'li kullanıyorum açıkçası arada boy ve biraz sertlik dışında fark göremedim. Ama tabii ki beşik özelliğini vs. saymıyorum.

ZIO kesinlikle önermem, Oyuncu koltuklarının hepsi boş, gidin IKEA'dan kendinize uygun bir ofis koltuğu alın ya da sağlam başka bir markadan. Bir koltuk alıyorsanız özellikle bizim ülkemizde satış sonrası destek ve iade konusu çok önemli. ZIO'da bunlar yok.

ZIO kesinlikle önermem, Oyuncu koltuklarının hepsi boş, gidin IKEA'dan kendinize uygun bir ofis koltuğu alın ya da sağlam başka bir markadan. Bir koltuk alıyorsanız özellikle bizim ülkemizde satış sonrası destek ve iade konusu çok önemli. ZIO'da bunlar yok.

Hocam ne sorun yaşadınız zio da

Hocam ne sorun yaşadınız zio da

Geri
Yukarı